Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

КІНЕЙЗІОТЕЙПУВАННЯ – ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ТРАВМ

Кінезіотейпування — інноваційний метод профілактики і лікування травм м’язів, суглобів, зв’язок і кісток шляхом накладення еластичних пов’язок, що полегшують навантаження. Дає можливість відмовитися від знерухомлення кінцівки і зберегти свободу рухів.
Пов’язки це спеціальний еластичний лейкопластир з «дихаючого» матеріалу, який можна використовувати в повсякденному житті, під час тренувань в залі, на стадіоні, в басейні. Випускають також тейпи для суглобів — нееластичні, що забезпечують надійну, фіксацію, обмеження рухливості без повного знерухомлення. Ефект тейпів посилюється при рухах кінцівки.

Методика була розроблена в 1973 році в Америці і вперше використана на олімпіаді в Сеулі в 1988 році. З тих пір технологія тейпування удосконалення, з’явилися нові еластичні пластирі з поліпшеними характеристиками.
Лікувальний ефект кінезіотейпірованія
Кінезіотейпування знижує навантаження на м’язи і сполучну тканину, фіксуючи шкіру. Шкірні покриви за допомогою фасцій пов’язані з м’язами. В результаті м’язи позбавляються можливості розтягуватися і стискатися понад заданої амплітуди. Тейпи створюють додатковий ефект мікромасажу, злегка піднімаючи фасції і полегшуючи лімфообіг та кровотік.
Ефект тейпування
Після накладення тейпу
— Протягом декількох хвилин проявиться знеболюючий ефект;
— Покращується лімфообіг та кровообіг;
— М’яка фіксація кінцівок сприяє одужанню та дозволяє здійснювати рухи.
Види тейпування
Розрізняють таки види тейпування:
— Функціональне, використовується спортсменами для покращення результатів та профілактики травм;
— Лікувальне, виконується для зниження навантаження на травмовану кінцівку;
— Реабілітаційне, попереджує перенапруження ураженої кінцівки.
Показання та протипоказання
Показання для проведення кінезіотейпування: травми і хвороби кінцівок (удари, розтягнення зв’язок і сухожилль, ураження суглобів); м’язові болі і судоми після інтенсивних навантажень; лікування набряків ніг. Протипоказання: в’ялість і чутливість шкіри, шкірні хвороби, тромбоз вен, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, захворювання нирок.

Де пройти лікування за допомогою кінезіотейпування
Лікування і профілактику травм методом кінезіотейпування в Харкові проводить ортопед-травматолог Регіонального медичного центру. Звертаючись до лікаря, ви отримуєте:
— Комплексне діагностичне обстеження з використанням сучасного обладнання та методик;
— Консультацію спеціаліста з великим досвідом роботи;
— Професійне лікування;
— Ефективну реабілітацію після травм.
Звертайтесь, відмінний результат гарантовано.