Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Про нас

РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР

«Єдина краса, яку я знаю – це здоров’я»
Генріх Гейне

Дбайте про своє здоров’я! Це основний скарб в житті кожної людини. Воно допомагає нам подолати всі перешкоди і проблеми, які виникають на нашому життєвому шляху. І якщо, Вам або вашим близьким необхідна якісна медична допомога (неважливо, з якого приводу: захворювання, плановий огляд, вакцинація або просто консультація з певним лікарем), тоді ласкаво просимо в наш медичний центр. Наші двері завжди відкриті!
Регіональний медичний центр — це сучасний багатопрофільний лікувально-діагностичний комплекс в Харкові, заснований в 2007 році.
У 2013 році, завдяки наполегливій праці всього колективу і довірі пацієнтів, наш Харківський Регіональний Медичний Центр став клінічною базою Харківського національного медичного університету.

Принципи Регіонального Медичного Центру:

поточних ремонтних робіт);

Відділення та напрямки діяльності Регіонального медичного центру:

пройти обстеження. Також, медичний центр розробив спеціальну програму профілактичного огляду «CHECK-UP» для пацієнтів, від 18 років;

шийки матки, таких як дисплазія, поліпи, кондиломи та інші за допомогою апарату «Фотек»), Фолікулометрія – ультразвуковий моніторинг життєдіяльності яєчників, який дозволяє оцінити і в разі необхідності виявити на ранніх етапах захворювання яєчників і ендометрія, та своєчасно пройти лікування, виявити причину безпліддя. Це особливо важливо для майбутніх мам і пар, які тривалий час не можуть мати дитину. Також, нещодавно в медичному центрі з’явився сучасний напрямок медицини – Естетична гінекологія, яка займається лікуванням проблем інтимного профілю у жінок (в тому числі оперативному);

є напрямок — Трихологія (лікування і профілактика захворювань волосся);

Сертифікати регіонального медичного центру

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 0 800 500 103

Здоров’я Вам та вашим близьким!

З повагою, колектив Регіонального медичного центру!