Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Стоматологія

Красива біла посмішка — це візитна картка привабливості. Ретельний та правильний догляд, своєчасні планові візити до стоматолога, своєчасне лікування та профілактика захворювань зубів та ясен – запорука «голлівудської посмішки». Бажаєте мати таку? Спеціалісти Регіонального медичного центру допоможуть Вам та вашим близьким.

Лікар-стоматолог – це фахівець, який займається профілактикою та лікуванням захворювань ротової порожнини та зубів.

Стоматологи у Регіональному медичному центрі

 • Стоматолог — терапевт – лікар, який займається загальним оглядом та лікуванням ротової порожнини та зубів. Перший лікар до якого звертається пацієнт у разі проблем. Він надає медичну допомогу, спрямовує, у разі потреби, на додаткові обстеження, аналізи та до суміжних спеціалістів або до колег іншої спеціалізації;
 • Стоматолог – хірург – лікар, який спеціалізується на хірургічному видаленні зубів, проводить операції на щелепі, у разі травм, вивихів, анатомічних дефектів (вроджених чи набутих) та інших захворювань;
 • Стоматолог — ортодонт – фахівець, що коригує зубний ряд у щелепі при неправильному прикусі, прорізуванні зубів, травмах. Він призначає та підбирає індивідуально для кожного пацієнта брекети або пластини. Для підлітків та дітей – лікар першої ланки в пору дорослішання, для гарної посмішки у майбутньому;
 • Стоматолог – ортопед – лікар, який займається відновленням та імплантацією зубів, залежно від показань;
 • Стоматолог – пародонтолог – фахівець, який займається профілактикою та лікуванням захворювань ясен, ротової порожнини (таких як: неприємний запах, наліт на яснах, зубах, кровоточивість ясен, каміння на зубах та інше);
 • Дитячий стоматолог – лікар, до обов’язків якого входить діагностика, профілактика та лікування захворювань зубощелепної системи дитини.

Коли необхідно звертатися до лікаря-стоматолога

 • профілактичний огляд ротової порожнини дітей (особливо у перший рік життя) та дорослих;
 • консультація щодо правильної техніки чищення зубів та гігієни ротової порожнини в цілому;
 • консультація щодо вибору зубної щітки та гігієнічної зубної пасти;
 • у разі відсутності прорізування зубів у дітей згідно з фізіологічними нормами;
 • неправильне прорізування зубів (форма, розмір, місце розташування зуба та інше);
 • кровоточивість ясен;
 • зміни кольору зубної емалі;
 • випадання зубів;
 • зубний біль;
 • підвищена чутливість зубів;
 • неправильне (диспропорційне) розташування верхнього та/або нижнього зубного ряду;
 • неприємний запах із рота;
 • травми чи пухлини лицьового скелета;
 • вроджені чи набуті деформації ротової порожнини;
 • протезування зубів;
 • підбір та встановлення брекетів;
 • виправлення неправильного прикусу.

Як проходять консультації у лікаря-стоматологаM

Консультація у лікаря-стоматолога відбувається за записом за телефоном 0-800-500-103, згідно з графіком прийому лікаря (зверніть Вашу увагу на графік роботи лікарів у вихідні та святкові дні).

Після запису, у призначений день та час, Ви приходите до лікаря. Консультація проводиться у комфортних умовах. У цей час лікар оглядає ротову порожнину, призначає, у разі потреби, додаткові методи обстеження, аналізи, консультації певних спеціалістів щодо виявленої проблеми або за підозри на захворювання. Також під час консультації проводяться необхідні маніпуляції у разі виявлення проблем чи необхідності невідкладної допомоги.

З процедурами, методами лікування та обладнанням, яке використовують наші лікарі-стоматологи, Ви можете ознайомитись нижче в нашому блоці.

Піклуйтеся про своє здоров’я та своїх близьких! Запрошуємо на консультацію наших лікарів-стоматологів, які будуть раді вам допомогти!
З повагою, колектив регіонального медичного центру!

Ціни

Додаткові послуги

Відгуки

Ім'я: Т. Любов
Оцінка: 5
Дата: 13-03-2023

Звернулася до лікаря, через сколювання протезованого зуба, зробленого давно і в іншого лікаря. Пояснивши свою проблему, я отримала повну консультацію та оптимальне вирішення питання
На всі питання ,виникаючі в мене в процесі лікування,я отримувала чітку аргументовану відповідь.
Особливості генетики моїх зубів, вигнутості кореня. Виявивши індивідуальний підхід, лікар підготувала спеціальні голки для проходження важкодоступних каналів. Гранично акуратно і ретельно, зробила лікування. Хочу відзначити, рука у стоматолога дуже легка. Укол, при знеболюванні, абсолютно не відчутний. Віра Анатоліївна, дуже грамотний, який має великий досвід, фахівець високого класу. Хочу порекомендувати її всім, кому важливо і потрібно, якісне та правильне лікування.

Ім'я: Алексей
Оцінка: 5
Дата: 02-03-2023

Хочу сказать большое спасибо Вере Анатольевне. Это не доктор, а волшебник. Она восстановила, казалось бы, уже безнадежно разрушенный зуб, зуб мудрости, за которые редко кто берется. Я думал, скорее всего удалять, а там у меня, как показал КТ, который я сделал по совету Веры Анатольевны, корни закручены и удаление было бы еще тем удовольствием. Вера Анатольевна, очень грамотный специалист, человек очень хороший. Она очень внимательно относиться к каждому пациенту. Очень благодарен ей.

Ім'я: Людмила
Оцінка: 5
Дата: 28-02-2023

Задоволена лікуванням у Віри Анатоліївни, компетентний лікар, робота на відмінно. Рекомендую всім друзям.

Ім'я: Валентина
Оцінка: 5
Дата: 27-02-2023

Врач стоматолог Віра Анатоліївна професіонал своєї справи! Я до неї потрапила недавно.Мене вразило людяне ставлення до пацієнта,щирість, відвертість, професіоналізм, приємно звертатися до неї на прийом. Вона надає корисні рекомендації стосовно гігієни ротової порожнини; доступно пояснює весь процес процедури. Дякую, що є такий спеціаліст,якому можна довіряти.

Ім'я: Алла
Оцінка: 5
Дата: 17-02-2023

Віра Анатоліївна неймовірний професіонал своєї справи! Людяне ставлення до пацієнта, приємно відвідувати стоматолога; купа корисних рекомендацій стосовно гігієни ротової порожнини; то не художня реставрація, то шедевр; пояснює весь процес процедури. Дякую, що є такий спеціаліст,якому можна довіряти)

Ім'я: Оксана Г.
Оцінка: 5
Дата: 14-02-2023

Огромная благодарность Мухиной Вере Анатольевне, как специалисту высшей категории!!! И лечила и протезировала у неё. Вера Анатольевна врач от Бога, очень хороший специалист и человек. Очень сильно любит и на отлично знает свою работу. Пациентов и работу ставит превыше своих интересов. Спасибо огромное! Очень благодарна и за лечение(правильное и профессиональное), и за протезирование! Теперь радуюсь красивым и здоровым зубам. Вы умничка! Всем рекомендую! Профессионал!

Ім'я: Геннадий
Оцінка: 5
Дата: 13-02-2023

Спасибо вам что вошли в положение военного и подстроили свой график. Лечение Быстро, Качественно, Первокласными матерьялами.

Ім'я: Валентина Васильевна
Оцінка: 5
Дата: 02-02-2023

Вера Анатольевна! Большое спасибо Вам за ваш подход к вашей работе, за профессионализм и внимание.

Ім'я: Людмила
Оцінка: 5
Дата: 02-02-2023

Клиент данного врача уже многие годы!Проффесионал своего дела,обходительна,внимательна)очень грамотный специалист!!!!всей семьей посещаем данного врача многие годы-и всегда остаемся довольны!

Ім'я: Надія
Оцінка: 5
Дата: 31-01-2023

Вера Анатолівна я дуже задоволена вашою роботою якісно, швидко, охайно. Щиро дякую і рекомендую усім своїм друзям.

Ім'я: Володимир
Оцінка: 5
Дата: 28-01-2023

Дуже вдячний Вірі Анатоліївні за висококваліфіковані проведені операції, які запобігли подальший розвиток тяжких ускладнень. Подальше лікування буду проводити тільки у цього лікаря.

Ім'я: Євген Васильович
Оцінка: 5
Дата: 27-01-2023

Вера Анатольевна — добрейшей души человек и богиня стоматологии. Настоящий профессионал своего дела. Восстановила из «табуретки» зуб. Выявила застарелое новообразование внутри щеки, на которое всем стоматологам за предыдущие годы наблюдения не было никакого дела. Вежливо чутко с толком и расстановкой выполняет свою работу. И ежу понятно не только пациенту каждый шаг при выполнении работ по санации. Результатом выполненных работ остался доволен. Рекомендую ВСЕМ кому дороги свои зубы и здоровье.

Ім'я: Олена
Оцінка: 5
Дата: 27-01-2023

Дуже давно обслуговуємося у Віри Анатоліївни, професіонал своєї справи, завжди з розумінням. Завжди все розложить по поличкам. Обслуговуємося всіїю родиною.

Ім'я: Тетяна
Оцінка: 5
Дата: 27-01-2023

Хочу подякувати Вірі Анатоліївні
за її добре відношення, високий професіоналізм та чуйність Дуже задоволена результатом лікування. Дякую.

Ім'я: Надія Михайлівна
Оцінка: 5
Дата: 23-01-2023

Дуже сподобалося якісно, швидко залишилися задоволена. Рекомендую усім друзям. Щиро дякую.

Ім'я: Олег Васильевич
Оцінка: 5
Дата: 23-01-2023

Я похожу лечение у Веры Анатольевны уже полгода. Я считаю её очень грамотным специалистом не только как врач, но и как психолог. Каждое действие у неё направлено на спасение самого безнадёжно больного зуба. Я пришёл к этому врачу в первый раз и больше менять не собираюсь.

Ім'я: Александр Юрьевич
Оцінка: 5
Дата: 23-01-2023

Уважаемые руководители Регионального Медицинского Центра!
Сердечно благодарю Вас за прекрасную организацию работы врачей, высокое качество медицинской помощи, предоставляемой ими, и великолепный подбор как медицинских работников, так и администраторов.
Кроме того, я хотел бы выразить отдельную благодарность врачу-стоматологу Мухиной Вере Анатольевне, которая творит чудеса с зубами пациентов, превращая то, что от них осталось, в произведения стоматологического искусства.
Передавайте, пожалуйста, ей мои горячие приветы.
Ваш постоянный пациент, Александр Юрьевич.

Ім'я: Тетяна
Оцінка: 5
Дата: 23-01-2023

Віра Анатолійовна. Родина Костенко дуже вдячна Вам за Ваш професіоналізм та людяність.

Залишити відгук
Оцінка:
Відгук отримано
Сталася помилка. Відгук не відправлено