Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Лікування та профілактика захворювань зубів

Лікування та профілактика захворювань зубів

Чистка зубів

Правильна гігієна ротової порожнини та чищення зубів – це один із основних принципів красивої посмішки. Усім ця процедура знайома з дитинства, але не завжди навички чищення зубів зберігають гарну посмішку надовго. Для цього необхідно ряд факторів, а саме: правильно підібрана зубна щітка, зубна паста, ополіскувач для ротової порожнини, а також відсутність гострих і хронічних захворювань ротової порожнини, зубів та/або системи організму (особливо шлунково-кишкового тракту). Для цього необхідно з раннього дитинства обов’язково проходити профілактичний огляд у лікаря-стоматолога щорічно або за кратністю прийому, призначеного фахівцем, а також проконсультуватися у стоматолога щодо правильної гігієни зубів та підбору індивідуальних засобів чищення зубів. Для цього існує спеціальна програма в Регіональному медичному центрі, особливо для дітей, які після консультації у наших фахівців не боятимуться візитів до лікаря та навчаться правил правильної гігієни зубів.

Але, якщо Ви помітили, що емаль зубів темніє, стоншується, кровоточать ясна, з’явився наліт і т.п., то необхідно пройти консультацію у стома-толога і лікар проведе додатково, за відсутності гострого запального процесу в ротовій порожнині, професійне чищення зубів.

Професійне чищення зубів у Регіональному медичному центрі – це профілактичні заходи, які виконує стоматолог, спрямовані на повне видалення з зубних тканин нальоту, зубних відкладень та продуктів життєдіяльності бактерій, зубного каменю та інших видів забруднень.

Тому професійне чищення зубів у стоматолога не менш важлива процедура, ніж чищення зубів у домашніх умовах. Вона забезпечить повне видалення нальоту, там, де чистка зубів у домашніх умовах не зможе цього забезпечити, знизить ризик виникнення запальних захворювань зубів та ясен.

Зверніть увагу! Професійне чищення зубів особливо необхідне пацієнтам, які мають коронки, вініри, пломби, брекети! У домашніх умовах до кінця позбавиться нальоту, особливо в області реставраційних елементів практично неможливо!

Методи професійного чищення зубів

  • механічні (до застосування апаратних методів, займала головне місце, але зараз застосовується вкрай рідко, в основному для видалення зубного каміння спеціальними стоматологічними гачками);
  • апаратні (головні методи чищення зубів: ультразвуковий, лазерний, чищення AirFlow):
    • ультразвуковий метод – дозволяє дбайливо для емалі, у щадному режимі, за допомогою випромінюючого ультрафіолетового коливання очистити м’який наліт і розм’якшити твердий зубний наліт, а потім струменем води вимивається з ротової порожнини;
    • лазерний метод — аналогічний ультразвуковому, лише використовується спеціальний лазер;
    • чистка AirFlow — дозволяє за допомогою абразивних речовин (піскоструминна технологія) позбавиться зубного каменю, розбиваючи його на дрібні шматочки.

Після консультації, стоматолог РМЦ індивідуально підбере для Вас необхідний метод очищення зубів та проконсультує щодо правильного догляду за ротовою порожниною та зубами.

Звертаєтеся до наших фахівців, які завжди готові допомогти!
Бережіть свою посмішку та посмішки рідних Вам людей!
З повагою, колектив регіонального медичного центру!

Ціни

Аплікаційна анестезія
50 грн
Інфільтраційна дентальна анестезія
100 грн
Консультація лікаря - стоматолога
300 грн
Панорамний знімок зубів
150 грн
Роздруківка дентального знімка
30 грн
Профілактика кровотечі гемостатичною губкою
70 грн
Інтраоральний знімок 1-2 зубів (для лікаря)
50 грн
Інтраоральний знімок 1-2 зубів
50 грн
Провідникова дентальна анестезія
120 грн
Залишити відгук
Оцінка:
Відгук отримано
Сталася помилка. Відгук не відправлено