Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Дитяча гастроентерологія

Чим займається дитячий гастроентеролог?

Дитячий гастроентеролог – це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні дитячих захворювань шлунково-кишкового тракту. Для діагностики стану здоров’я дитини лікар проводить первинний огляд і може призначити додаткові лабораторні дослідження та УЗД. У ході лікування лікар призначає не лише медикаменти, а й спеціальну дієту, яка має сприяти якнайшвидшому одужанню дитини.

Навіщо звертатися до дитячого гастроентеролога?
Звертатися до лікаря варто тому, що система травлення повністю формується тільки до семи років і навіть після цього може піддаватися змінам під впливом зовнішніх факторів. Джерелом проблем може бути безліч речей, від простого недотримання гігієни і регулярного раціону, до перенесених захворювань інших систем організму. Важливу роль грає побудова правильного раціону харчування для дитини, яка враховуватиме її індивідуальні потреби, що не завжди можна зробити, не маючи профільних знань.

Будь-яке порушення, вчасно не виявлене і без належного лікування, може перерости в гострий стан або хронічне захворювання, яке негативно позначиться на стані здоров’я все подальше життя.

Коли звертатися до дитячого гастроентеролога?
До дитячого гастроентеролога варто звертатися тоді, коли у дитини з’явився дискомфорт чи біль у районі живота. Якщо він став млявим, його нудить, ви спостерігаєте втрату апетиту. Причиною звернення можуть бути запори, проноси, підвищений метеоризм. Про проблеми зі шлунково-кишковим трактом можуть свідчити нестабільність у вазі та апетиті, відрижки та печії, а також неприємний запах із рота. Батькам рекомендується звертатися до спеціаліста для контролю вже діагностованого порушення або складання раціону для дитини. Це допоможе уникнути подальших ускладнень та порушень у роботі організму.

Здорове харчування – запорука правильного розвитку. Дотримання балансу та різноманітності в їжі допоможе дитині розвиватися фізично та розумово, уникнути проблем з вагою, які можуть зрости у різні розлади, ожиріння чи діабет. У дитини завжди буде така необхідна енергія для зростання, навчання та будь-яких інших занять.

Якщо дитина відчуває сильний біль, його терміново потрібно показати лікареві. Але для точної діагностики, йому не можна приймати болезаспокійливі засоби від проблем зі шлунком. Прийом таких препаратів може вплинути на силу та місце розташування больових відчуттів, внаслідок чого може бути поставлений хибний діагноз.

Чому саме у нашому медичному центрі?
У нашому Регіональному медичному центрі працюють фахівці, які вміють спілкуватися з дітьми та їхніми батьками, що також є важливим аспектом успіху лікування. Також у нашому центрі є все необхідне діагностичне обладнання, що відповідає сучасним стандартам. Всі лабораторні дослідження ми виконуємо на базі нашої лабораторії, а великий спектр різних дитячих фахівців допоможе в лікуванні будь-яких захворювань, якщо це буде потрібно.

Наші спеціалісти

Ціни

Консультація лікаря - гастроентеролога дитячого
460 грн
Повторна консультація лікаря - гастроентеролога дитячого
430 грн
Залишити відгук
Оцінка:
Відгук отримано
Сталася помилка. Відгук не відправлено