Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Довідки до школи та дитячого садка

У Регіональному медичному центрі ви можете оформити довідки до школи та дитячого садка, за формою 026/о, довідку в басейн або будь-яку іншу спортивну секцію, а також довідку до оздоровчого табору.

На відміну від проходження мед. огляду у державній поліклініці, ви самі вибираєте зручний для вас час і приходьте за записом. За один раз дитина буде оглянута всіма необхідними фахівцями та здасть потрібні аналізи. Процедури здійснюються відповідно до наказу МОЗ України. Довідка, отримана в нашому медичному центрі, повністю відповідає всім нормам та приймається у будь-якій установі.

При отриманні довідки до школи або садка дитина пройде огляд у таких лікарів:

І здасть обов’язковий комплекс аналізів, куди входять:

  • Клінічний аналіз крові
  • Глюкоза крові (для довідки до школи)
  • Клінічний аналіз сечі
  • Аналіз калу на яйця глистів
  • Зішкріб на ентеробіоз

Для отримання довідки до школи або дитячого садка, з собою необхідно мати форму №063/о про наявність всіх щеплень. Решту роботи ми візьмемо на себе.

В результаті ви отримуєте довідку з усіма необхідними печатками, повне медичне обстеження вашої дитини та все це у той день, коли вам зручно.

Якщо в ході обстеження будуть виявлені проблеми зі здоров’ям у дитини, вам запропонують пройти додаткову консультацію у профільного фахівця або необхідне дослідження. Це не є обов’язковим для отримання довідки, але рекомендується для визначення джерела проблем та якнайшвидшого початку лікування.

Залишити відгук
Оцінка:
Відгук отримано
Сталася помилка. Відгук не відправлено