Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Педіатрія

Чим займається педіатр?

Педіатр – це лікар, який стежить за здоров’ям дитини від народження і до повноліття. Педіатр – перший лікар, якого необхідно звернутися батькам. Їм проводитися діагностика, лікування та спостереження за станом дитини, чи вона здорова чи хвора. Вибираючи лікаря, важливо пам’ятати, що цей фахівець спостерігатиме дитину протягом тривалої його життя, що робить цей вибір дуже відповідальним. Саме тому дуже важливо, щоб педіатр умів порозумітися з маленьким пацієнтом, створивши для нього комфортні умови, не роблячи з прийому щось лякаюче. Так само педіатр може направляти дитину до інших лікарів, більш вузьких спеціальностей, у разі необхідності додаткових консультацій.

Навіщо звертатися до педіатра?

Ми знаємо, що треба йти до лікаря, коли нас щось турбує. Забуваючи при цьому, що профілактичний огляд міг би запобігти багатьом захворюванням або виявити їх на ранніх стадіях, до появи симптомів. Це є ще важливішим, коли ми говоримо про зростаючий організм, на якому наслідки хвороб можуть серйозно позначитися та вплинути на подальший розвиток. Не варто ігнорувати профілактичні відвідування педіатра, оскільки це може зберегти здоров’я дитини та нерви батьків.

Коли звертатися до педіатра?

Іти на прийом до педіатра потрібно обов’язково, коли дитина вже захворіла і їй необхідно лікування. Лікар видає не лише програму лікування хвороби дитини, а й рекомендації батькам, як на цей час організувати побут дитини та постаратися не захворіти самим. Звертатися до педіатра так само варто, коли у батьків виникають питання розвитку, харчування, вакцинації, загальні питання про здоров’я. У профілактичних цілях, педіатра варто відвідувати раз на місяць – дітям до року, раз на три місяці – дітям до двох років та кожні півроку – дітям старше трьох років. Також рекомендується відвідувати педіатра перед поїздками та в сезони підвищеної активності вірусів, щоб отримати рекомендації щодо захисту та зміцнення імунітету дитини.

Чому саме в нашому медичному центрі?

Педіатр у Харкові спеціальність не рідкісна, але ми об’єднали у своєму відділенні фахівців із великим досвідом роботи, вмінням спілкуватися з дітьми та їхніми батьками. Так само наш центр має велику діагностичну базу (лабораторія, УЗД, рентген) і великий перелік вузьких фахівців, до яких може бути направлена ​​дитина, якщо з’явиться необхідність. Наш спеціаліст може приїхати до вас додому, щоб оглянути дитину в комфортних та звичних для неї домашніх умовах.

Додаткова інформація та запис за телефонами: 0-800-500-103

Наші спеціалісти

Ціни

Повторна консультація лікаря - педіатра
430 грн
Консультація лікаря - педіатра парна (двое дітей)
660 грн
Повторна консультація лікаря - педіатра, парна (двоє дітей)
630 грн
Консультація лікаря - педіатра
460 грн
Залишити відгук
Оцінка:
Відгук отримано
Сталася помилка. Відгук не відправлено