Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

У ЧОМУ КОРИСТЬ ВИШЕНЬ І ЧЕРЕШЕНЬ

Почався сезон вишні і черешні. А це означає, що пора активно закуповувати ці продукти. Багато учених сходяться в думках, що в них міститься велика кількість волокон рослинного походження, які сприятливо позначаються на роботі організму.

Зокрема клітковина і пектин сприятливо впливають на роботу кишківника. Черешню і вишню, також застосовують з лікувальною метою. Вона допомагає при болях в суглобах і артриті, допомагає нормалізувати мозкову активність. Раніше вченими було встановлено, що регулярний прийом вишні і черешні зменшує симптоматику хвороби альцгеймера і гентінгтона.

Нещодавно проведені дослідження наводять нові аргументи на користь цих продуктів і говорять про вміст в них нутрієнтів. Це речовини сприяють нормалізації роботи організму. Також було наведено факти про захист організму, цими продуктами, від запалень, які надалі можуть викликати патології мозку і ракові захворювання.

Вишню і черешню вживають для підвищення міри захисту від підвищеного радіаційного фону, вони знижують рівень біомаркетів, які призводять до хронічних захворювань викликаними запаленням.

Позитивний вплив на організм учені зв’язують з великою кількістю вітаміну с і рутина. У тандемі ці речовини зміцнюють стінки судин, зменшуючи ризик судинних порушень : варикозного розширення вен, тромбофлебіту, інфаркту міокарда, інсульту, гіпертонії.

Рідкісні властивості черешні і вишні були виявлені зовсім нещодавно, в ягодах знайшли — кумаринові з’єднання, які знижують токсичність. Також знайшли антиоксидантні речовини. Вони сприяють боротьбі з окисленням. При цьому, ягоди дуже смачні і можуть вживатися в необмежених кількостях.