Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

СНІД ПЕРЕМОЖЕНИЙ!

Синдром набутого імунного дефіциту — це стан, який виникає при ураженні тіла людини ВІЛ-інфекцією. Вперше його описав ЦКЗ США ще в 1980 році. У 2008 році були знайдені витоки вірусу. Ними виявилися мавпи з Конго, які змогли передати вірус на початку двадцятого століття людині.

СНІД вважається небезпечним захворюванням, так як руйнує імунну систему людини. Хворий схильний до безлічі захворювань, так як організм не має можливості з ними боротися. Також підвищується можливість розвитку ракових захворювань. Так, вже багато років йде пошук ліків для поліпшення стану і можливостей лікування від захворювання. За заявами вчених з Медичної школи Темпольского університету, вони знайшли спосіб лікування.

Суть методики полягає в ліквідації вірусу ВІЛ — 1 на клітинному рівні. Цей крок вже називають одним з найпродуктивнішим і можливим в реалізації. За цією методикою можна боротися не тільки з синдромом імунного дефіциту, а й іншими прихованими інфекціями і захворюваннями.

У журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, можна прочитати докладний механізм дії ліквідації вірусу. Згідно зі статистикою, на даний момент хворих на ВІЛ інфекцією більше тридцяти трьох мільйонів чоловік. Антиретровірусна терапія дозволяє контролювати загальне самопочуття хворого, але такі маніпуляції необхідні на постійній основі. Цей метод, ще й має негативні наслідки, серед яких:

— кардіоміопатія

— захворювання кісток

— розлади нирок

— Зниження пам’яті, розумових здібностей.

Така реакція присутня через сильну токсичностіть препарату. Нова методика боротьби зі СНІДом, дозволить уникнути всіх негативних наслідків і зробити лікування максимально ефективним і безпечним. На повне доопрацювання нового способу лікування вчені розраховують витратити ще два-три роки.