Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

ШТУЧНА КРОВ

Новий вид штучної крові винайшли учені з Америки. Дослідницький центр надав кров в порошкоподібному виді. Новий вид крові можна зберігати довго без збитку компонентам. Кров висушується і зберігатися в морозильній камері в течії року. При синтезуванні штучної крові використовувалися компоненти справжньої, які займаються поширенням кисню по організму. Суха кров схожа на порошок або мелений перець.

Існує можливість перевезення її в швидкій допомозі, без збитку для цілісності і активності. Для цього використовуватимуться спеціальні контейнери для внутрішньовенних розчинів. При необхідності кров дістають з морозильної камери і доводять до потрібної консистенції за допомогою стерильної води.

За основу винаходу узято білки гемоглобіну людини. Їх очищають синтетичними полімерами.

Пізніше вона набуває «сухого» вигляду. Незважаючи на існування деяких видів
Незважаючи на існування деяких видів штучної крові, її так само важко дістати і перевозити, як і справжню. Суха кров дає можливість допомогти багатьом що потребує екстреного переливання в лічені хвилини. Для готовності такої крові буде досить пари хвилин. Учені сходяться на думці, що такий вид штучної крові більше транспортабельний і легкий у виготовленні, оскільки за основу узяті всього декілька компонентів натуральною.

Для здійснення відкриття учені витратили близько вісімдесяти років. Багато хто вважає його проривів в медицині, адже це істотно полегшить життя багатьом медикам і врятує безліч життів. За статистикою, 80% людей з сильними травмами помирають від втрати крові. Навіть показник ушкоджень в цьому випадку не первинний, як необхідність в додатковій крові.