Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

СЕРЦЕ ЗНАХОДИТИСЯ ПІД РИЗИКОМ В ПЕВНИЙ ЧАС ДОБИ

Спортсмени та люди активно займаються спортом та обирають ранковий час для фізичних навантажень. Ранній підйом звільняє частину часу, даючи можливість зайнятися собою і своїми справами.

О шостій-сьомій годині ранку більшість людей ще спить і можна вільно бігати, і тренуватися на спеціальних майданчиках, дихати свіжим повітрям. Тільки не всі лікарі сходяться на думці, що заняття спортом вранці сприятливо позначаються на організмі. Одні вважають ранок оптимальним, інші — вечір, деякі радять стежити за своїми «біологічним годинником» і займатися в оптимальний для себе час.

Вчені університету Брігма Янга і лікарні Орегонського університету медицини і науки прийшли до висновку, що варто акуратно ставитися до ранкових занять. Результат наукового експерименту довів взаємозв’язок між ранковими годинами циркадного ритму і ризиком до розвитку серцево-судинних захворювань. Найнебезпечнішим часом для людини назвали 6:30 ранку.

Фахівці вважають, що в цей час кількість білка, який відповідає за розпад тромбів досягає високого рівня. Як наслідок це впливає на організм. Висновки підтверджені дослідженнями проведеними на дванадцяти добровольцях, які протягом двох тижнів були схильні до постійного контролю і вивчення з боку вчених. Вони перевіряли рівень білках всіх органів. Висновки були зроблені однозначні, але не було названо оптимальний час для занять спортом. Вчені радять лише, не займатися в першій половині дня фізичними навантаженнями людям із серцевими захворюваннями і утриматися від стресу.

До групи ризику, можна віднести всіх людей страждають тими чи іншими захворюваннями пов’язаними з серцем: аритмія серця, фібриляція, міокард, перикардит, гіпертонія та інші. Для здоров’я серця, також не слід нехтувати здоровим харчуванням, позитивними емоціями. Не варто виключати і фізичні навантаження, вони благотворно впливають на роботу всіх органів. При серцевих захворюваннях, краще проконсультуватися з лікарем. Він допоможе підібрати оптимальний час і допустимий рівень навантаження на організм.