Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 17:00
Вівторок: 8:00 - 17:00
Середа: 8:00 - 17:00
Четвер: 8:00 - 17:00
П'ятниця: 8:00 - 17:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

ПРОФІЛАКТИКА ЗАЙВОЇ ВАГИ

Чи замислювалися Ви про зайву вагу? Кожна жінка бачить у своєму тілі недоліки і зайві кілограми, але не завжди уміє боротися з ними. Світовий ринок пропонує безліч способів : підрахунок калорій, фізичні навантаження, дієти, спа-процедури і масажі.

Але не усі способи дають постійний і довгостроковий результат. Учені також вважають, що не існує єдиного способу позбавлення від жирових відкладень. Але набирання ваги можна запобігти.

Для профілактики, експерти радять, зміцнювати нервову систему. Журнал «Вісник Здоров’я» опублікував ці США, які уразили світ. Вони заявили, що щоб уникнути набирання ваги потрібні не фізичні тренування, необхідно тренувати свою нервову систему.

Саме через стрес 70% американців страждають від зайвої ваги. Зростання безробіття, недоліки страхової медицини і недостатня соціальна захищеність провокує людину на стрес.

За звичаєм, люди намагаються заїсти свої переживання, що і є першопричиною ожиріння безлічі громадян.

На підтвердження версії, експерти наполягають на тому, що ще не було винайдено жодного засобу схуднення. Так, існують препарати, які знижують індекс маси тіла, але вони мають тільки тимчасовий ефект. Тому була висунена теорія, про необхідність працювати над своїм сприйняттям і нервовою системою.

Психологічне здоров’я першочерговий шлях до збереження нормальної маси тіла. На даний момент існує безліч практик і медитацій, який сприяють заспокоєнню і приведенню психіки в стан спокою. Експерти рекомендують використати практики, які допомагають боротися саме із зовнішніми чинниками, які впливають саме на Вас. Це необхідний захід, оскільки психологічне здоров’я залежить тільки від вас.