Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

ПОМИЛКОВИЙ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Багато людей не розуміють справжнє значення слів, коли говорять, що ведуть «здоровий спосіб життя». Деякі думають, що не використовуючи алкоголь протягом тижня можна випити величезну його кількість на вихідних і це не зашкодить здоров’ю. Така думка помилкова — насправді такий спосіб життя не просто не зашкодить, а ще й посилить згубний вплив алкоголю з подвійною силою.

Проведені дослідження показали, що людина, яка вживає щодня алкоголь в помірних кількостях набагато менше ризикує завдати собі шкоди, ніж той який п’є один раз в тиждень, але «від душі». Дівчата, які дотримуються різних дієт, також помилково гадають, коли на сніданок з’їдають корисну їжу, а в обід дозволяють собі фаст-фуд, адже кількість споживаних калорій в такому випадку залишається незмінним.

Наприклад, за дослідженнями Університету Майамі, Кока-кола, підвищує ризик захворювань серцево-судинної системи на 43%, не кажучи вже про її вплив на збільшення ваги. Тому починаючи харчуватися правильно і ведучи здоровий спосіб життя, необхідно в першу чергу дотримуватися постійності і відмовитися від фас-фуда повністю. Університет Джорджії також говорить про негативний вплив хоча б однієї сигарети в тиждень. Дим сигарети викуреної один раз, впливає на артеріальний тиск людини на протязі семи днів — він змушує організм протягом декількох днів контролювати тиск судин в напруженому стані. Повноцінний щоденний сон, також як і відсутність шкідливих звичок, життєво необхідно для збереження здоров’я. Якщо Ви думаєте, що можна весь тиждень недосипати, а на вихідні проспати цілих два дні і повноцінно відпочити — Ви помиляєтеся.

Організм — має свій біологічний годинник, яким властива регулярність у всьому, і, в тому числі, уві сні. Якщо людина спить менше 8 годин на добу, у нього підвищується ризик ожиріння, розвитку хвороб серця, онкозахворювань, на 15% гірше працює пам’ять.

Прислухаючись до свого організму, можна уникнути цього згубного впливу на організм.