Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 17:00
Вівторок: 8:00 - 17:00
Середа: 8:00 - 17:00
Четвер: 8:00 - 17:00
П'ятниця: 8:00 - 17:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Коли закінчується термін придатності МОЗКУ ГОЛОВНА

Кіберспорт стає все більш популярним. Гравці по всьому світу з’їжджаються, щоб показати свою майстерність і виграти головний приз. Даний вид змагань досить молодий. Перша ліга була створена в 1997 році в США. Але вже зараз, в більшості країн існують турніри з найбільш популярних ігор. Вчені вивчають всі нововведення і шукають можливість оцінити людський організм в різних ситуаціях вдалися до можливості вивчити і кіберспортсменів.

На базі гри StarCraft 2, було проведено дослідження про можливості мозку в залежності від віку. За основу дослідження взяли швидкість реакції гравців. Те як вони будують стратегію і реагують в різних ситуаціях на ігрових локаціях. В експерименті взяли участь 3305 гравців, які професійно змагаються за перемогу в даній грі. Вік гравців був від 16 до 44 років. Результати дослідження наводилися на базі двох гравців. Так, досвідчений гравець у віці 39 років приймав рішення на 150 мілісекунд довше, ніж його противник в віці 24 років. Для такої гри, швидкість реакції має велике значення і часто показником виграшу.

Незважаючи на це менш досвідчені гравці зазнали поразки в більшості випадків. Так роблячи висновки, вони прийшли до думки, що не дивлячись на більш повільну швидкісну реакцію «старших» гравців, досвід має неоціненне значення. Поки молоде покоління розробляло хитрі ходи і неоднозначні ситуації для свого виграшу, більш «досвідчені» перемагали завдяки простим стратегіям і свого життєвого досвіду в даній грі.

Повний опис дослідження було опубліковано в журналі PLoS One. Так розповідалося про більш конкретних прикладах і додавалися статистичні результати, які в результаті довели, що до двадцяти чотирьох років швидкість реакції починає сповільняться.

В кінцевому підсумку, більш старше покоління живе і виграє за рахунок свого досвіду і можливості побудови простої стратегії. Незважаючи на тривалість реакції на зовнішні впливи організм посилаючись на досвід працює більш продуктивно. Тому, можна сказати, що це дозволяє реагувати на вплив більш адекватно і планомірно, ніж молоде покоління.