Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

ПРОГРАМА ІДЕАЛЬНА ВАГА

Літо не за горами і всім нам хочеться бути стрункими, красивими і, до того ж, здоровими. Багато хто вважає, що зайва вага — це наслідок переїдання. Але, найчастіше, це не так. Причинами надмірної ваги можуть бути гормональні порушення в організмі, які навіть при дотриманні правил правильного харчування і фізичних навантажень, не дозволяють скинути зайву вагу.

Фахівцями нашого центру розроблена програма «Ідеальна вага», яка буде цікава тим, хто втомився наодинці боротися із зайвими кілограмами виснажливими жорсткими дієтами і фізичними вправами.

Програма включає в себе консультації фахівця з харчування (ендокринолог, дієтолог), поглиблене обстеження гормонального фону, УЗД — обстеження всіх внутрішніх органів, аналіз параметрів тіла на «розумних вагах», індивідуальний підхід при розрахунку основного обміну речовин, для того щоб обридлі кілограми не поверталися. Анкета-опитувальник дозволить фахівцеві розібратися які методи для зниження ваги ви вже використовували, які захворювання заважають цьому процесу.

В анкеті ви зазначите які продукти любите, а які ні, щоб врахувати це при складанні зразкового меню на кожен день. Також, вам будуть надані таблиці з калорійністю продуктів, глікемічним індексом продуктів, принципи правильного харчування, приклади сніданків, обідів і вечерь, перекусів, меню-розкладка з підрахунком збалансованої кількості білків, жирів і вуглеводів.

Будуть надані рекомендації як правильно розподілити продукти протягом дня, що б процес зниження ваги йшов швидше і, щоб потім не повертався, як це часто буває.
Девіз нашої програми: «Ні заборон, є грамотний індивідуальний підхід до вашого організму».

Ми чекаємо вас в нашому центрі щодня з 8 до 19 годин, адже як відомо, дорогу здолає той, хто йде, а йти з грамотним фахівцем зручніше і надійніше.