Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

НОВИЙ АПАРАТ ТОНЗИЛЛОР

У Регіональному медичному центрі, з’явився новий фізіотерапевтичний апарат — «Тонзіллор» для лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів таких, як: риніт, тонзиліт, аденоїди і отити. Він працює за принципом поєднання вакуумного і ультразвукового впливу. Таке поєднання дозволяє ефективно впливати на місця запалення і знижує до мінімуму можливість виникнення алергічних реакцій, на відміну від стандартного медикаментозного лікування.

Промивання мигдалин даним апаратом допомагає зменшити час, необхідний для одужання, тим самим покращуючи самопочуття пацієнта. При своєчасному наданні впливу «Тонзіллором» захворювання не переходить в хронічну стадію. Так само, лікування даним апаратом прописують при протипоказання до операції з видалення мигдалин.
Процедура промивання триває кілька хвилин. Її рекомендовано повторювати від п’яти до десяти разів, для досягнення терапевтичного ефекту в повному його масштабі. Вже після двох-трьох процедур пацієнти відчувають зниження больових відчуттів в горлі.
Вартість 1 процедури — 70грн

Протипоказання для застосування «Тонзіллора» включають в себе: туберкульоз, гіпертонію високого ступеня, перший і третій триместр вагітності, злоякісні новоутворення будь-якої локалізації, порушення у функціонуванні вегетативної нервової системи, гострі інфекційні та запальні процеси з високою температурою.