Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

ДЕННИЙ СТАЦІОНАР. НОВІ ПРОГРАМИ ЛІКУВАННЯ

В «Регіональному медичному центрі» розроблено нові програми для денного стаціонару.

Кардіологічна програма

Лікування хронічного захворювання серцево-судинної системи . При гіпертонічних захворюваннях, ішемічній хворобі серця, стабільній стенокардії. Прийом кардіолога та повна діагностика допоможе відстежувати перебіг захворювань та проходити планове лікування без необхідності постійно знаходитись у лікарні.

Неврологічна програма

Лікування захворювань судин головного мозку . Для станів після перенесеного інсульту, при порушені пам’яті, сприйняття, концентрації, постійних головних болях, порушенні роботи нервової системи.

Цукровий діабет

Лікування цукрового діабету. Консультація ендокринолога для профілактики тяжких ускладнень – атеросклерозу, інфаркту, інсульту. Контроль цукру в крові — важлива складова лікування та денний стаціонар допоможе нормалізувати стан.
Немає необхідності госпіталізації у лікарню, використовуйте час з користю, проходячи курс лікування в нашому медичному центрі.

В кожну програму входять:

  • Консультація та спостереження спеціаліста протягом усього періоду лікування в денному стаціонару;
  • Лабораторні дослідження;
  • Додаткові обстеження;
  • Виконання маніпуляцій.

Лікування проводять в комфортний для Вас час по запису. Ви знаходитесь під контролем досвідчених ендокринологів, кардіологів та невропатологів у Харкові, в Регіональному медичному центрі! Залишайтесь в привичному ритмі життя!

Ми подбаємо про Ваше здоров’я!