Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Трихологія

Блискучі, красиві, доглянуті волосся прикрашають будь-яку людину і є ознакою здоров’я. Однак зберегти їх в цьому стані непросто. Адже на волосся впливає безліч агресивних факторів зовнішнього середовища (загазованість повітря, палюче сонце, морози) і впливає стан самого організму.

Одна з найбільш поширених проблем-випадання волосся, або алопеція, яка може привести до облисіння. Андрогенна алопеція нерідко виникає у чоловіків. Причиною її служить вплив чоловічих статевих гормонів андрогенів на волосяні фолікули. Саме розташуванням фолікулів, чутливих до андрогенів, пояснюється характерна форма чоловічої лисини.
Інша форма облисіння-вогнищева алопеція-може проявлятися у чоловіків, жінок і у дітей. При цьому на голові, а іноді на бровах або бороді з’являються округлі ділянки, позбавлені волосся. Природа цього виду облисіння досі остаточно не з’ясована.

Ще однією проблемою, яка стосується не тільки волосся і волосистої частини голови, але і всієї шкіри, багатої сальними залозами (особа, шкірні складки) є себорея. При цьому захворюванні, часто виникає в період статевого дозрівання, сальні залози виробляють підвищену кількість шкірного сала, в результаті цього волосся швидко стають жирними, стоншуються, і починають випадати.
Крім того, відзначається велика кількість лупи. Ураження шкіри можуть відрізнятися в залежності від форми захворювання.

Лупа-мабуть, найчастіша проблема, яка може виникати у чоловіків, жінок і дітей. За статистикою, 30% населення Землі мають лупу, а 50% хоч раз у житті від неї постраждали. Безпосередньою причиною лупи в більшості випадків є грибок, проте фактори, що викликають його посилене розмноження можуть бути досить різноманітні. Це і себорея, і знижений імунітет, і хронічні інфекції, і гормональні порушення, і навіть неправильний догляд за волоссям.

Якщо у вас змінилася якість волосся або зменшилася їх кількість, ви відзначаєте порідіння, випадання або облисіння, з’явилася лупа або себорея — зверніться до лікаря-трихолога.
У Регіональному медичному центрі Вам проведуть лабораторну діагностику для визначення причини захворювання і призначать лікування. Крім медикаментозного лікування лікар допоможе вам підібрати косметичні засоби по догляду за волоссям і призначить процедури для стимуляції росту волосся.

Залишити відгук
Оцінка:
Відгук отримано
Сталася помилка. Відгук не відправлено