Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 17:00
Вівторок: 8:00 - 17:00
Середа: 8:00 - 17:00
Четвер: 8:00 - 17:00
П'ятниця: 8:00 - 17:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Казанська Ганна Борисівна
5
star reviews
з: 2 відгуків

Казанська Ганна Борисівна

Фахівець із фізичної реабілітації

9 років досвіду

Проходила навчання у ХНУ імені В.М. Каразіна, у Науковому Центрі Естетичної Медицини, в авторському Центрі Кінезіології та Біодинаміки Олександра Підлужного, у Харківському Базовому Медичному Коледжі та Медичному центрі «Шанс».

Має всі види класичного лікувального масажу, а також прийоми м’якої мануальної терапії, міофасціального релізу. Має великий досвід роботи з опорно-руховим апаратом: грижі, протрузії, сколіоз, розтягування, розриви та надриви зв’язок, переломи, остеохондроз, болі в спині тощо, а також ДЦП, дисплазія тазостегнових суглобів, гіпо- та гіпертонус у дітей , відставання у розвитку та післяінсультна реабілітація.

Володіє різними техніками з корекції фігури та міофасціального масажу обличчя, нейроседативною технікою.

Пройшла курси стоун-терапії та спа-масажу, брала участь у майстер-класі «Техніка проведення масажу тунельних запальних захворювань нервів» та «Концептуальні основи фізичної терапії та ерготерапії. Обстеження у фізіотерапії в ортопедії на прикладі ММТ. Клінічні випадки»

Відгуки для Казанська Г. Б.

Ім'я: Анастасия
Оцінка: 5
Дата: 20-12-2022

Проходила реабилитация у Анны Борисовны! Такой внимательный врач бережно относилась к моему состоянию и всегда уделяла время, чтобы давать ответы на мои вопросы. Лучший реабилитолог в Харькове! Большое спасибо

Ім'я: Катерина Джансиз
Оцінка: 5
Дата: 25-11-2022

Дуже вдячна Ганні Борисівні Казанській за професійний масаж, в неї золоті рученята. Ввічливий та приємний спеціаліст. У кабінеті затишно і комфортно. Обов’язково запишуся знову на прийом.

Залишити відгук
Оцінка:
Відгук отримано
Сталася помилка. Відгук не відправлено