Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Кінезіотейпування

У нашому медичному центрі для дітей ми застосовуємо унікальну методику зняття болю та прискорення реабілітації, яка полягає у накладенні спеціальних пластирів – кінезіо тейпів. Вони є тканинними стрічками зі спеціальним гіпоалергенним клейовим покриттям, які фіксуються на будь-якій ділянці тіла. Кінезі тейпи дозволені до застосування дітям з 6-місячного віку. Правильно наклеєний тейп зменшує біль та набряк, сприяє швидкому розсмоктуванню гематом. Діти з наклеєними тейпами ведуть звичайний спосіб життя. Тейпи працюють 24 години на добу, посилюють ефективність інших способів ортопедичної корекції (носіння ортопедичного взуття та устілок), підвищують ефективність вправ, навантаження на стопи та суглоби, переносяться легше. Кінезіо тейпи незамінні, якщо ваша дитина займається спортом чи хореографією.

Діти із задоволенням спостерігають за процесом наклеювання яскравих спортивних стрічок і не відчувають дискомфорту при їх носінні. Кінезіотейпування показано при різних травмах (забиті місця, розтягнення зв’язок); плоскостопості, вальгусній та варусній дефформаціях кінцівок, порушеннях постави та ходи, болях у спині або кінцівках.

Досягти бажаного результату можна лише за правильного накладення кінезіо тейпу, яке має здійснюватися кваліфікованим фахівцем.

Залишити відгук
Оцінка:
Відгук отримано
Сталася помилка. Відгук не відправлено