Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Дитяча алергологія

Чим займається дитячий алерголог?

Дитячий алерголог – це лікар, який займається діагностикою, лікуванням та спостереженням за різними алергічними реакціями у дітей. Він встановлює причину виникнення алергії, розробляє та контролює лікування, видає рекомендації щодо зниження можливості виникнення повторної реакції. Дитячий алерголог ставить діагноз на підставі опитування пацієнта та його батьків, загального огляду, аналізів та необхідних досліджень. Для визначення гостроти стану та збудника реакції, дитячий алерголог може направити на загальноклінічні аналізи, алергопроби, аналізи на антитіла до бактерій, вірусів, грибкових інфекцій, а також аналіз на наявність глистів, що теж часто може стати причиною виникнення алергії. В якості додаткових досліджень для оцінки стану дитини можуть бути призначені УЗД, рентген, щоб визначити наявність або відсутність патологій та спірограму для вивчення роботи легень. У деяких випадках можуть бути потрібні консультації інших фахівців.

Навіщо звертатися до дитячого алерголога?

До дитячого алерголога необхідно звертатися тому що алергія без своєчасного виявлення та правильного лікування може призвести до різних серйозних порушень в організмі дитини. Зрештою ця реакція буде присутня все життя, і виражатиметься у важких симптомах, від постійного закладеного носа та астми, до найважчих станів, таких як набряк Квінке.

Відвідування алерголога не потрібне у тих випадках, коли у дитини немає вже встановленої алергії чи підозри. Досить регулярно проходити профілактичний огляд у педіатра, який направить до алерголога, у разі потреби.

Коли звертатися до дитячого алерголога?

До дитячого алерголога варто звертатися, коли у вас є підозра на наявність алергічної реакції. Ви можете виявити, що у дитини є висипання і почервоніння на шкірі (кропив’янка), свербіж, задишка, тривалий нежить або кашель. Все це може бути симптомом алергії. Регулярне відвідування лікаря необхідне контролю вже діагностованих алергій. Лікар, на консультації, може визначити збудників, піки реакції, якщо це сезонна алергія та виробити схему мінімізації впливу алергії на організм дитини. Батьки можуть просто звернутися за порадою, як організувати побут дитини, щоб вона не відчувала дискомфорту від алергії або знайти правильні слова і пояснити їй, як поводитись у різних ситуаціях, наприклад – при нападі астми. Відвідування дитячого алерголога обов’язкове, якщо ви отримали направлення від іншого лікаря.

Чому саме в нашому медичному центрі?

Для ефективного лікування алергічної реакції необхідний контроль кваліфікованого спеціаліста із застосуванням лабораторних досліджень та додаткових тестів. Консультація дитячого алерголога та іншого фахівця, який може знадобитися для уточнення причин виникнення алергії, всі види лабораторних досліджень у нашій лабораторії, мало дозову рентгенографію та УЗД дослідження на сучасному апараті. Все це ви можете отримати у нашому регіональному медичному центрі.

Лікарі нашого центру роблять ставку не на медикаментозне лікування алергій, а на створення такої атмосфери та побуту навколо дитини, де ризик загострення буде мінімальним. Такий підхід допомагає знизити навантаження на організм, зменшити або повністю відмовитись від лікарських препаратів, навчити дитину не відчувати дискомфорту від свого стану.

Наші спеціалісти

Ціни

Консультація лікаря - алерголога дитячого
460 грн
Повторна консультація лікаря - алерголога дитячого
430 грн
Залишити відгук
Оцінка:
Відгук отримано
Сталася помилка. Відгук не відправлено