14-20 листопада — відмічають тиждень вірного використання антибіотиків. Багато людей вживають антибіотики постійно, але при цьому не розуміють усю відповідальність з якою необхідно підходити до вживання цих препаратів.
Антибіотики розробили як речовину трьох напрямків: мікробного, тваринного і рослинного походження.
Вони пригнічують зростання мікроорганізмів і провокують їх смерть.
У цей тиждень, давайте зрозуміємо, як не варто приймати антибіотики:
— Не варто довіряти пораднику і приймати препарати за порадою. Кожен організм унікальний і тільки лікар виходячи з конкретних симптомів і аналізів запропонує оптимальні препарати.
— Не зловживайте антибіотиками, які допомагали раніше. Симптоматика багатьох захворювань схожа. Що допомогло при одному захворюванні, не завжди допоможе при іншому.
— Не варто переривати курс антибіотиків. При поліпшенні стану, не треба відразу ж кидати пити препарати. Лікар призначає оптимальний курс антибіотиків для повного лікування хвороби. Несвоєчасне закінчення прийому може привести до повернення симптомів.
— Не вживайте антибіотики для профілактики. Вони пригнічують захворювання і спрямованні для вирішення певних проблем. При прийомі здоровою людиною антибіотиків може постраждати здоров’я.
— Не переставайте вживати антибіотики якщо вам стало гірше. Деякі бактерії при руйнуванні виділяють токсини, що призводить до тимчасового погіршення стану. Тому слідуйте чітким приписам лікаря, з часом стан стабілізується.
— Не приймайте додаткових ліків, які не показані. Деякі препарати можуть не працювати в тандемі з антибіотиками, а тільки погіршити загальний стан організму, а не допомогти.
Антибіотики варто приймати тільки за призначенням лікаря, в певному дозуванні і тимчасових параметрах. Слід дотримуватися дієти, вона допоможе організму швидше впоратися з бактеріями і видужати.