Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

ТЕЛЕМЕДИЦИНА. ДІАГНОЗ БУДЕМО СТАВИТИ.

Розробники програмного забезпечення фірми Telexiom на чолі з директором Масодов Карімі, бачать новий рівень медичного обслуговування.

Директор Масодов Карімі, каже, що незабаром за допомогою простих медичним приладів і смартфона, пацієнти зможуть виміряти собі пульс, тиск і навіть зробити кардіограму.

Показники приладів будуть відправлятися в головний базовий центр, оброблятися і відразу ж відправляти результат пацієнтові. У разі поганого результату хворий зможе онлайн записатися на очний прийом до лікаря. Поки забороняють ставити діагноз онлайн і призначати лікування, як колись була заборонена і онлайн-продаж лікарських препаратів.

Пройде час, і онлайн діагнози (інноваційні технології в сфері медицини) будуть сприйматися як належне. Поки ж ведеться багато суперечок по цій темі, адже організм кожної людини індивідуальний, і тому віддавати «комп’ютера» право виставляти діагноз на сьогоднішній день дуже небезпечно.

Потрібно обстежити тисячі пацієнтів, щоб розробити багатовекторний алгоритм, за яким програма зможе проводити аналізи і виставляти точний діагноз.