Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

ТАБЛЕТКИ щастя

Антидепресант-це ліки, який має серед основних компонентів психоактивну речовину. Вона надає психолептичну дію і застосовується для підвищення психічної активності, нормалізації фазових структур, сну і апетиту. В першу чергу, антидепресанти використовують для лікування депресії. У хворого поліпшується настрій, проходить зайва тривожність і апатія. Знижуються і інші симптоми, які викликають депресію.

Основна робота антидепресантів націлена на зупинку розпаду таких речовин як: серотонін, норадреналін, дофамін та інших. Ці гормони відповідають за позитивну реакцію на зовнішній вплив.

Вчені не раз намагалися зменшити вплив антидепресантів, так як дія їх тимчасово і при відмові, симптоматика захворювання може повертатися. При цьому існує ряд побічних дій. Але вченими був створений новий аналог антидепресантів, націлений не на конкретний психічний вплив, а просто для поліпшення настрою. Вчені стверджують, що нові ліки не будуть медичним препаратом і для його придбання не потрібен буде рецепт лікаря. Розробки складу нової речовини ще не остаточні, тому на ринку воно з’явиться не скоро, а поки доведеться налаштовуватися на позитив за допомогою антидепресантів. Новий препарат містить тільки природні компоненти: S-аденозилметионин, 5-гідрокситриптофан (попередник серотоніну), фолієву кислоту, цинк. Плюс речовини, що спрощують засвоєння основних компонентів. На медичному рівні супертаблетки діють на ряд нейроболічних процесів, в результаті яких задаються нейропередавачі хімічних шляхів в мозку. Міститься в таблетці омега-3 жирні кислоти, які прибирають запалення, яке може бути причиною депресивного стану. Кілька років тому вченими була висунута теорія про те, що будь-які запальні процеси в організмі можуть негативно впливати на центральну нервову систему, що викликають апатію.