Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

СОН ВПЛИВАЄ НА КАР’ЄРНИЙ РІСТ

Для досягнення високих ступенів в життя необхідно приділяти увагу, як розумовому розвитку, так і фізичному, і психологічному. А для повноцінного функціонування всіх цих життєвих аспектів, потрібен здоровий сон. Щоденний глибокий сон заспокоює нервову систему, налагоджує метаболічні процеси і рівномірно збагачує організм корисними речовинами. Уві сні людський мозок працює в два рази продуктивніше і швидше, ніж в денний час доби. Іноді саме уві сні до людини приходять креативні ідеї, варіанти вирішення складних завдань, і навіть великі світові відкриття. Так, наприклад, сталося з Нільсом Бором, який відкрив уві сні теорію будови атома, або Августом Кекуле з його молекулярною структурою бензолу. Коли організм відпочиває, він здатний більше приділити увагу мозковим процесам, тому здоровий сон прямо впливає на творче мислення, що сприяє кар’єрному росту.

Люди, які сплять мінімум 8 годин на добу, вранці встають енергійні, з ясним мисленням і повної головою цікавих ідей. На відміну від тих відпочиваючих три-чотири години і думаючих, що встигнуть зробити більше справ, але, в підсумку, зовсім себе вимотують. В результаті недосипання у людини можуть виникнути проблеми:

— неуважність в діях;

— почуття дратівливості і імпульсивність;

— настрій стає мінливим;

— з’являється надлишкова вага;

— пропадає бажання вчитися і розвиватися, виникає апатія;

— зростає ризик нещасних випадків на виробництві;

— мислення стає повільним і мало креативним.

Проведені вченими експерименти на мишах, ще раз довели наскільки важливий повноцінний здоровий відпочинок. Ті лабораторні миші, які мали повноцінний сон, набагато швидше знаходили вихід з лабіринту, ніж їх родичі, які не виспалися. Щоб Ваш сон був більш глибокий і корисний, бажано виробити звичку особливого вечірнього ритуалу. Щодня потрібно готувати себе до сну, наприклад, приймати ароматичні ванни з розслаблюючими маслами, слухати заспокійливу музику, не їсти багато на ніч (за правилами здорового харчування останній прийом їжі повинен бути за 2-3 години до сну).