Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 17:00
Вівторок: 8:00 - 17:00
Середа: 8:00 - 17:00
Четвер: 8:00 - 17:00
П'ятниця: 8:00 - 17:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Препарат проти астми

Бронхіальна астма одне з найсерйозніших неінфекційних захворювань, що вражають легені. Вона викликає запалення дихальних шляхів, через що зменшується кількість кисню в організмі. За даними ВООЗ, на даний момент 235 мільйонів людей схильні до захворювання.

При цьому, слід зауважити, що більш поширена в дитячому віці і займає лідируючі позиції серед хронічних хвороб у дітей. Від бронхіальної астми щорічно гине близько трьохсот тисяч осіб. При цьому, причинами захворювання можуть служити не тільки алергени (домашні тварини, пил, забруднення повітря, пилок, цвіль і інше), а й дим від тютюну, холодне повітря, емоційне збудження, фізичні навантаження.

Будь-яка зміна в стандартизованому ритмі життя може служити поштовхом до виникнення нападу. Тільки ведучи правильний спосіб життя, прописаний і обумовлений з лікарем, можна звести кількість нападів до мінімуму. Некомфортним є і постійне носіння інгалятора. Без нього людина страждає цим захворюванням не може вийти з дому. Фармацевтична компанія GlaxoSmithKline pic винайшла новий препарат для лікування бронхіальної астми.

Вчені компанії змогли замінити інгаляторний тип надання допомоги людині страждаючому астмою на ін’єкції, які містять спеціальні антитіла. Під час досліджень було доведено, що препарат здатний в два рази знизити частоту нападів у людей. Дослідження, в яких брали участь 621 пацієнта, проводилися близько року. Препарат вводився внутрішньовенно або завдяки підшкірній ін’єкції через кожен місяць. Частота нападів захворювання почала зменшуватися через 5 місяців. Спосіб підійшов пацієнтам, які страждають на бронхіальну еозинофільну астму, так як воно характеризується частими нападами. Також цей метод зарекомендував себе, як більш безпечний. Компанія GlaxoSmithKline pic подала заявку, на схвалення і розповсюдження. Меполізумаб вважається моноклональним антитілом. Воно виробляється імунними клітинами і дає можливість виробити антитіла проти різних природних антигенів. Ліки підходить для лікування захворювання, яке характеризуються запаленням дихальних шляхів викликаного білими кров’яними клітинами. Такий вид захворювання призводить до перешкоди дихання. У разі застосування препарату можливо уникнути побічних ефектів стандартизованої терапії: високий тиск, порушення росту в дитячому віці і остеопороз.