Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

НЕ КРИЧИ НА МЕНЕ

Співробітники університету Огайо провели експеримент на закоханих парах, за добровільною згодою. На кілька днів поставили відео камери, які спостерігали за їх щоденним життям. Так само на руках «парочок» робили локальні пошкодження. За допомогою, яких визначали стан здоров’я і швидкість затягування рани. За підсумками спостереження з’ясувалося, що ті люди які жили практично мирно і не лаялися між собою, вилікувалися від ран набагато швидше, їх рани стрімко загоїлись, на відміну від тих пар, у яких були постійні труднощі в спілкуванні.

Керівник дослідження Дженіс Кіколт-Глейзер, пояснив це тим, що головну роль в загоєнні ран на тілі, грає гормон окситоцин. Він збільшується в організмі задоволеного, врівноважену людину, і отже зменшується, якщо є негативні стану. Цей «чарівний» гормон в організмі виконує захисні функції, він збільшувався у тих парочок, які спілкувалися позитивно, тому їх рани незабаром затягнулися.

Фахівці-психологи порадили, людям які не можуть жити між собою, більш лояльно і поблажливо ставиться до недоліків іншої людини. Всі люди не ідеальні і тому потрібно «намагатися» прийняти людину такою, якою вона є.

А в спілкуванні намагатися чітко формулювати свої наміри і погляди, без критики і нальоту, шанобливо ставлячись до думки людини, з якою спілкуєтеся. І прагніь завжди фокусуватися на позитивному, неважливо на скільки серйозно-негативною Вам здається ваша розмова.

Спокійне відношення до оточуючих, також позначається на загальному стані здоров’я. Люди здатні переживати труднощі зберігаючи спокій, швидше вирішують проблеми і можуть адекватно оцінювати ситуацію.

У пар, які зберігають можливість конструктивного діалогу, замість сварок, більш міцні відносини. Вони вирішують проблеми по мірі їх надходження і не турбуються через дрібниці. У таких пар, відносини більш зрілі, а внутрішні конфлікти вирішуються швидше. Вчені прийшли до висновку, що це сприяє більш гармонійним відносинам.