Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 17:00
Вівторок: 8:00 - 17:00
Середа: 8:00 - 17:00
Четвер: 8:00 - 17:00
П'ятниця: 8:00 - 17:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

УЗД вдома

Прогресивне досягнення сучасної медичної діагностики — можливість проходити якісне обстеження вдома. Більше не потрібно для цього їхати до клініки. Пацієнт може в спокійній обстановці зробити УЗД вдома. У Харкові таку послугу пропонує Регіональний медичний центр. Лікар ультразвукової діагностики з портативним обладнанням до призначеної години приїде в зручну для клієнта точку за вказаною адресою.
Узи на дому в Харькове

Переваги проведення УЗД вдома

УЗД з виїздом додому збереже ваші сили та виключить ймовірність підхопити інфекцію у громадському транспорті. Особливо актуальний цей сервіс в розпал пандемії COVID-19.
Коли пацієнту необхідно терміново обстежитися, на нього часто чекає безліч дискомфортних ситуацій. Поїздка до медичного центру й назад, особливо в такому мегаполісі, як Харків, займе кілька годин. А якщо це відвідування державної поліклініки, то довгих черг і стомлювального очікування в оточенні хворих людей не уникнути. Часто відвідування муніципального закладу охорони здоров’я стає справжнім випробуванням. Не кожен хворий, а тим більше з обмеженими фізичними можливостями, знайде стільки сил і часу.
Людині, що працює за стандартним графіком, майже неминуче доведеться відпрошуватися в начальства, щоб відвідати клініку. Мало кому з керівників сподобається тривала відсутність незамінного співробітника на роботі. Виклик УЗД додому автоматично позбавить вас подібних проблем.

Які органи можна досліджувати в домашніх умовах?

Ви можете викликати з РМЦ додому фахівця для проведення УЗД легенів, щитоподібної залози, черевної порожнини. Для ультразвукового дослідження вдома доступні:

 • органи малого таза;
 • молочні залози;
 • лімфатичні вузли;
 • суглоби.

Досвідчений лікар-кардіолог не тільки проведе вам вдома УЗД серця й судин, але й у разі потреби дасть рекомендації та призначить лікування.

Кому буде корисна послуга

Викликати УЗД додому рекомендується:

 • літнім та/або ослабленим людям;
 • вагітним жінкам;
 • мамам в період годування;
 • маленьким дітям;
 • пацієнтам із травмами, захворюваннями опорно-рухового апарату;
 • лежачим хворим;
 • діабетикам, які вживають їжу або ліки в чітко встановлений час.

Послугу виїзного обстеження оцінять пацієнти, які хочуть раціонально використовувати особисті ресурси або внаслідок будь-яких причин не мають можливості приїхати до Регіонального медичного центру самостійно.

УЗД вдома в Харкові

 

Завдяки зручності, якості, невеликим тимчасовим витратам виїзний сервіс стає все більш популярним серед харків’ян. Персонал нашого лікувально-діагностичного центру має технічно оснащені службові автомобілі. При проведенні ультразвукового огляду вдома дотримуються санітарні норми, використовуються сучасні УЗ-апарати нового покоління. Процедура виконується максимально комфортно для пацієнта.

Професіоналізм і висока кваліфікація виїзних лікарів Регіонального медичного центру гармонійно доповнюються особистісними якостями фахівців: акуратністю, чуйністю, доброзичливістю, ввічливістю.

Залишити відгук
Оцінка:
Відгук отримано
Сталася помилка. Відгук не відправлено