Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

ЯК ЛІКУЮТЬ ХВОРОБУ ПАРКІНСОНА

Хвороба Паркінсона — це захворювання неврологічного характеру. Вона розповсюдженими серед осіб старшого віку. Тобто, основною групою ризику є люди старше 50-60 років. На даний момент, сучасна медицина не може знайти ліки проти цього захворювання. Але активні наукові розробки ведуться в декількох областях: запобігання хвороби і її лікування.

Статистика по Україні, каже, що на сто тисяч жителів доводиться шістдесят хворих. Це усереднені дані, але пік захворюваності припадає на Вінницьку область, там на сто тисяч людей близько 122 хворих. У Харківській області цифра значно менше, але далека від середнього показника. Так на сто тисяч осіб припадає 71 хворий.

Серед основних симптомів відзначають:

— м’язову ригідність (твердість);

— гіпокінезія;

— тремор;

— постуральна нестійкість.

Серед основних причин захворювання, вчені називають генетичну схильність, старість і фактори впливу навколишнього середовища. Але точної етіології хвороби досі не виявлено.
У кожного пацієнта є свої певні показники і старість і зовнішнє середовище, лише узагальнені поняття. Одним з показників розвитку хвороби є часткова або повна втрата здатності до руху і «хапального» рефлексу. Одним з можливих способів лікування хвороби на ранніх стадія є танцювальна терапія.

Вчені з Ізраїлю наполягають на важливості своєчасного розпізнавання захворювання. Це необхідно для доречного початку лікування. За допомогою гіко-кінетичної терапії, як її назвали вчені, за допомогою спеціальної музики і танцювальних рухів у людини налагоджується робота нервової системи. Це благотворно впливає на перебіг хвороби.

На жаль, повністю вилікувати хворобу неможливо. Але можна звести можливі негативні наслідки до мінімальних. При цьому довше обходитися без лікарських препаратів. Надалі вчені планують розвинути теорію про терапію і навчиться впливати на організм уражений хворобою Паркінсона на більш пізніх стадіях.