Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

НОВИЙ СПОСІБ ПОБОРОТИ Нетримання сечі

Нетримання сечі проблема, з якою стикаються багато людей в літньому віці. Причому, жінки страждають від цього набагато частіше чоловіків. За статистикою, близько 45% жінок після сорока років мають таку проблему. Пов’язують це з особливостями функціонування жіночого організму:

— Порушення роботи стінок сечового міхура.

— Ослаблення сфінктера і уретри.

— Особливості структури малого таза.

Так, проблеми можуть виникати у разі вагітності, після пологів, з віком або перенесенням операцій в районі малого тазу. Багато соромляться даної проблеми і намагаються уникати походів до лікаря, при цьому при діагностиці та призначенні необхідного лікування, можна повністю вилікуватися.

Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний комплекс в залежності від причин захворювання. Воно включає в себе поведінкову терапію, фізіотерапію, прийом запропонованих препаратів. Також, було зроблено відкриття вченими з Норвегії. Вони розробили пристрій, який допомагає людям з проблемами нетримання сечі. Саме неврологічні проблеми, часом призводять до такого захворювання, як наслідок травми хребта.

Пристрій дозволить поліпшити якість лікування. Група вчених, які зробили винахід уточнює, що апарат має вигляд мікроскопічного датчика, який вимірює тиск сечового міхура. Це дозволяє визначати стан людини і оцінювати якість лікування. Датчик дозволить уточнити необхідність хірургічного втручання. При цьому скутості в русі як з катетером не буде. Пристрій поміщається на стінку сечового міхура за допомогою тонкої голки, після цього приєднується проводами до пристрою. Так відбувається аналіз даних.

Надалі, винахід модифікують і зроблять бездротовим для зручності використання. Клінічні випробування планують провести в квітні, після чого, буде вестися робота по поліпшенню. Це дозволить поліпшити якість лікування і вдосконалити його. Дану проблему можна буде діагностувати і лікувати швидше і ефективніше. Що зменшить психологічні бар’єри і дозволить багатьом людям перестати бояться захворювання.