Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

ІДЕАЛЬНА Дієта для СЕРЦЯ

Кожна людина в своєму житті стикався з моментами, коли грудну клітку ніби сковує, з’являється легке запаморочення і тяжкість при здійсненні чергового кроку. Дихати стає важко, а кожен новий вдих швидкий, наступний відразу за різким видихом. Такі ознаки можуть служити симптоматикою задишки. Вона проявляється не тільки після фізичних вправ або підйомі на кілька поверхів.

При таких проявах людина не звертає уваги і ігнорує походи до лікаря для з’ясування обставин і причини виникнення відчуття нестачі повітря в організмі.
Причин же появи задишки безліч, результативність такого нападу одна — нестача кисню в організмі. В такому випадку мозок подає сигнал про проблему і подає сигнал для почастішання дихання, для відновлення балансу. Причому свідомості контроль над диханням в цей момент не підвладний. Крім фізичного навантаження, існує ще кілька причин.

Головною, лікарі називають — ожиріння. При великій кількості зайвої ваги на органах формується жировий прошарок, яка заважає правильній роботі і повноцінному функціонуванню.

В такому випадку, легені не можуть повноцінно набирати кисень. Правильним рішенням при такій проблемі є поступове зменшення ваги. Лікарі радять не починати інтенсивно скидати зайві кілограми в спортзалі, а починати зі зміни харчування. При цьому самостійна корекція харчування і поступове збільшення навантажень може привести до непередбачених наслідків. Кращим варіантом є звернення до лікаря за допомогою у підборі харчування і визначення оптимальних навантажень на організм. Іншою причиною, може служити захворювання легенів.

Лікарі відзначають два види задишки:
— Інспіраторна, при якій утруднене дихання проявляється через «забитих» мокротою і слизом бронхах або ж при пухлинах легень.
— Експіраторна, виникає через спазм мускулатури бронхів, що може бути симптомом бронхіальної астми.
Для встановлення причин захворювання і методів лікування лікар-пульмонолог призначає дослідження. У нього може входити спірографія, що показує стан легенів, обсяг вдихуваного повітря і частоту дихання або ж комп’ютерну томографію в досить складних випадках.

Ще однією причиною може служити ішемічна хвороба серця. Вона проявляється як задишка, біль в грудній клітці. В такому випадку, необхідно звернутися до кардіолога для точної постановки діагнозу і вибору методу лікування. Спеціаліст, може направити на кардіограму. Як би банально не звучало, але навіть емоційне перенапруження може служити причинами задишки.

Вона виникає в слідстві переляку, хвилювання, гніву, коли наднирники активно виробляють адреналін. Він потрапляючи в кров викликає необхідність в більшій кількості кисню. Це призводить до задишки і прискореного серцебиття. На завершення можна сказати, що причин для появи задишки досить багато. Важливо вчасно зреагувати на симптоми і звернутися до професійного лікування на ранніх стадіях. Це дасть можливість запобігти важким наслідкам, які викликає те чи інше захворювання. Будьте здорові!