Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Хочеш народити здорову дитину-підготуй свій організм

Вчені провели дослідження і прийшли до висновку, що у майбутніх мам, які заздалегідь готували свій організм до зачаття і пологів, з’являлися більш міцні молоді організми, ніж у вагітних, які втрачали цей важливий період життя «на самоплив».
З чого почати зміцнювати свій організмам? — Мабуть, зі спорту!

Заняття спортом є важливим в усі періоди: до, під час і після вагітності. Спорт не тільки допоможе виносити і успішно народити, але сприятливо вплине на розвиток міцної імунної системи малюка. Кращим спортом для вагітних і бажаючих зачати дитину є йога.

Це спорт, який не тільки підтримує всі м’язи тіла в тонусі, але і допомагає зберегти спокій тонкої психіки вагітної жінки.

Другим паралельним етапом буде правильна дієта. За словами вчених — основним показником здоров’я новонародженого є його вага, пише Science World Report. Якщо вага перевищує встановлені норми — є ризик, що в подальшому малюк буде страждати ожирінням. Щоб цього не сталося, майбутній мамі слід дотримуватися певної дієти до зачаття, під час вагітності та годування дитини.

Дієта повинна включати в себе багато клітковину: овочі фрукти, каші. До мінімуму, слід звести вуглеводи і жирні кислоти, виключити з раціону фастфуди і сильно смажену їжу. Якщо є можливість, зверніться до спеціального лікаря-дієтолога, який відповідно до Вашим організмом розробить «корисну дієту».

Для того, щоб остаточно переконатися в корисності правильного способу життя майбутніх батьків був проведений експеримент. Вчені з Університету Аделаїди запросили 2200 вагітних жінок з ожирінням, взяти участь у дослідженні. Половина вагітних дам отримала рекомендації в харчуванні і спорті. За підсумками експерименту 18% новонароджених з’явилися з нормальною вагою, в порівнянні з малюками, народженими з другої контрольної групи.

Зайва вага-це основна глобальна проблема останнього століття. Зниження маси тіла новонароджених-ще одна хороша стратегія боротьби з епідемією ожиріння, що особливо важливо в даний період життя.