Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

Електронні чіпи ВЖЕ вживлюються під ШКІРУ

Вважалося, що чіповані люди — це далеке майбутнє, яке ні нам, ні нашим дітям не буде відомо. Але не дивлячись на фантазії майбутнє вже настало. За це ведуться активні дискусії: про доцільність чіпізації людей по тим чи іншим показникам, також вже ведуться активні розробки в цій галузі.

Так, нещодавно були представлені чіпи, які стежать за станом здоров’я людини. Американські вчені пішли далі і розробили чіп, які здатний управляти NFC-пристроями. Що цікаво, такі чіпи використовуються в безлічі пристроїв в сфері науки і технологій.

Більшість сучасних гаджетів обладнано таким чіпом. Так, майбутнє ставати ближче і вже зараз кожна людина може управляти технологіями «одним помахом руки». Імплантація чіпа відбувається безболісно. Його вводять під шкіру стерильним шприцом.

Вчені, кажуть, що цю процедуру може зробити сам собі кожна людина. Так, немає необхідності витрачати зайві кошти на процедуру. Матеріал, з якого зроблений чіп, повністю органічний — біоскла, що дозволяє організму прийняти його, без відторгнення.

Простими словами, ніякого дискомфорту після впровадження чіпа не буде. Порадувала і ціна винаходи. За словами розробників, повний комплект коштує близько 99 доларів. При цьому перша партія чіпів вже надійшла в продаж, але де саме автори винаходу не уточнюють. Таким чином, незабаром, ми можемо побачити людину з повноцінним гаджетом на руці. Де крім такого чіпа можливо буде ще і телефон і чіп з контролю за здоров’ям.

Які ще розробки можливо будуть впроваджуватися в найближчим часом, поки не відомо. Але вчені кажуть про нові революційні відкриття і полегшенні життя для багатьох громадян, за допомогою чіпізації населення.

Це може бути не тільки управління гаджетами, але і сфера охорони здоров’я та інші сфери, які темно пов’язані з біо-матеріалами та чіпами.