Графік роботи
Понеділок: 8:00 - 16:00
Вівторок: 8:00 - 16:00
Середа: 8:00 - 16:00
Четвер: 8:00 - 16:00
П'ятниця: 8:00 - 16:00
Субота: 8:00 - 17:00
Неділля: -

Детальніше

АСПІРИН ДОПОМАГАЄ ЗАВАГІТНІТИ

У журналі «The Lancet», опублікували результати нового дослідження вчених з Національного інституту здоров’я (National Institutes of Health). Фахівці виявили «чарівні» властивості аспірину, в малих дозах прийом якого збільшує шанси завагітніти.

Як показали дослідження, ацетилсаліцилова кислота підвищує фертильність за рахунок посилення кровотоку до матки, що і сприяє розвитку вагітності. Аспірин збільшує шанси на народження здорової дитини, але, на жаль, не може виключити можливості викидня. Вчені зібрали всіх жінок, які бажають завагітніти, їх було близько 1 тисячі і протягом півроку проводили дослідження. Частина жінок брала ацетилсаліцилову кислоту, а інша частина — плацебо.

В результаті у тих жінок, які один раз брали аспірин, 78% завагітніли, ті, хто приймав плацебо, завагітніли 66%. Різниці в показниках в викидні у двох груп не було. Та група, де брали аспірин 62% з них народили здорових дітей, в порівнянні з плацебо — 53%. Вчені з інституту рекомендують пацієнткам, у яких в анамнезі є мертвонароджені або викидні приймати аспірин, але попередньо порадитися з лікуючим лікарем. Дослідження фахівців в цьому питанні будуть проводитися в подальшому більш детально і грунтовно, але перші показники вже обіцяють глобальні відкриття.